Meenekonkursi võitja Laulupealinna seepAutor: Hiiu Nädal
Neljapäev, 03. mai 2012

Meenekonkursi "Kärdla – Eesti laulupealinn" hindamiskomisjon otsustas võitjaks kuulutada konkursitöö "Laulupealinna seep", mille esitas OÜ Tahe. Hindamiskomisjoni arvates on Heli Hahndorf loonud omanäolise ja toreda taustalooga meene. Seebi üks komponent on "laulev liiv", mis kasutaja loodetavasti laulma paneb.

Teine koht läks MTÜ Hiiu Maakonna Tuletõrjeühing konkursitööle "Kohvilähker", milleks oli laulupealinna kruusi kavand. Komisjoni hinnangul on tegemist praktilise väärtusega tootega, mis sobib erinevatele sihtgruppidele. Toote kujunduses oli kasutatud nii Kärdla kohvilähkrite linna kui ka laulupealinna temaatikat.

Meenekonkursi tellimusfond otsustati jagada kahe toote vahel. Esikoha töö saab 500 eurot ja teine koht 350 eurot.

Ülejäänud kolmest konkursitööst (kaks MTÜ-lt Hiiu Maakonna Tuletõrjeühing ja üks MTÜ-lt Etnobuss) arvas hindamiskomisjon, et tegemist on tunnustust väärivate toodetega, mida autorid võiksid kindlasti tiražeerida ja müüa.


Kärdlat ja Hiiumaad ümbritsevad rannad on kaetud laulvate liivadega.
Liivade laulu on väiksed hiidlased kuulnud sünnist saati kui nad isa-ema käekõrval mööda rannaliiva jalgu lohistasid. Nii ongi laulev liiv Hiiumaa lapsed laulma pannud.

Seep sisaldab Hiiumaal levinumate puude männi ja kadaka eeterlikke õlisid ning rõõmsat lillelõhna ja "laulvat liiva".


Proovi, kas seep ka Sinu saunas või duši all laulma paneb!

Kommentaarid 1

Fänn 23. aprill 2012
Mõte tore, olen juba ootel, kuna poest osta saab!
Email again:

Eelmine

Seebid müügil Hiiumaa Käsitöölaadal

Järgmine

Valmis sai UUS SEEP Orjaku külale!

Jaga seda artiklit