Tellimine?
Hiiuihuhooldus.ee e-pood pakub võimalust soetada tooteid kodust lahkumata.
Toodete tellimiseks vajutage “Lisan ostukorvi” nupule. Enne tellimuse suunamist vormistamisele, palun kontrollige üle, kas soovitud kaupade valik ja kogused on õiged
Tellimuse lõplikuks vormistamiseks on vajalik täita kõik tärniga märgitud väljad.
Peale tellimuse esitamist saadame teile  arve e-posti teel tellimusel märgitud e-posti aadressile. Arve tasumine kinnitab tellimuse ja postitame tellitud kauba 1-3 tööpäeva jooksul. Arve kehtib 3 päeva. Kui selle aja jooksul ei ole raha laekunud, kaotab arve kehtivuse.

Kuidas kauba eest tasuda?
Kauba eest palume tasuda Tahe Oü arveldusarvele LHV Pank  EE667700771002120754 .
Maksekorraldusele palun kindlasti märkida arve number.
Hiiuihuhooldus.ee e-poe hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.

Kauba kättesaamine: 
Postitame tellitud kauba 1-3 tööpäeva jooksul Teie poolt valitud sihtkohta.

Kui Te eelistate mõnda teist paki saamise viisi, palun andke sellest teada info@hiiuihuhooldus.ee
Hiiuihuhooldus lähetab tooted alati taaskasutatud kastides.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet
Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun  kiri aadressile  info@hiiuihuhooldus.ee . Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine
Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile  info@hiiuihuhooldus.ee 

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun koheselt teada aadressil info@hiiuihuhooldus.ee  või tel. 515 0319.
Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.

Privaatsus
Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Küsimused ja ettepanekud
Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, palun kirjutage meile  info@hiiuihuhooldus.ee.
Hiiuihuhooldus.ee e-poe kauba saadab Teile Tahe OÜ Hiiumaalt.
Meiega saate ühendust tel. 5150319