Meilt on võimalik tellida erikujundusega eritooteid.
Hiiuihuhoolduse käsitööseebid, mokamäärded või küünlad on ideaalne valik ettevõtetele, kingituste tegemiseks, suveniirideks ja reklaamtoodeteks.
Mõned näited tehtud toodetest:
Ettevõtte kingitused koostööpartneritele
Mokamääre meeneks ettevõttele AJ Tooted

Tagasiside: "Suur, suur aitäh! Pakendid on väga ilusad ja määre sees imeline. Enim tänavad muidugi meie (ja määrete tulevaste omanike) elukaaslased, kes neid pehmeid huuli musitada saavad."Mokamääre - praktiline "valimisnänn"

Reili Rand: "Ühe valimiskampaania juurde käib tahes või tahtmata ka n.ö valimisnänn. Nii nagu ka varasematel valimistel soovisin ka sel korral hoida valikut võimalikult praktilisena - tikutoos, pastakas, helkur. Sel korral on mul eriti hea meel, et valisin üheks kingituseks ka Hiiuihuhooldus mokamäärde. Ikka omanäolise @hiiukirju_design kujundusega."
Mokamääre pulmakülalistele kingituseks
Kadri ja Veiko mõttekäik kuidas sündis mõte valida pulmakülalistele kingituseks erikujundusega mokamääre.
"Mida kinkida Külalistele? On ilmselt küsimus, millega puutuvad kokku kõik paarid, kes pulmi peavad! Guugeldasime ja mõtlesime ning siis veel veidi mõtlesime ja guugeldasime, kuid ei leidnud seda ideed, mis meid kõnetaks! Meie idee oli see, et kingitus külalistele ei pea olema suur ega kallis, kuid peab suutma täita rolli, et külalised tunneks, et pruutpaar on südamest tänulik ja hooliv nende suhtes
Lisaks võiks kingitus ka olla midagi sellist, mis leiaks kasutust ka peale pulmapidu!
Nii me Hiiu Ihuhoolduse ja Heli poole pöördusime ! Teadsime Heli tegemistest muidugi varem, ning leidsime, et Hiiu Ihuhooldus suudab meile pakkuda just sellise kingituse nagu meil vaja, Eesti kliimas asendamatu abimees - MOKAMÄÄRE!
Edasine oli imelihtne!
Saatsime Hiiuihuhooldus.ee perenaisele pakendikujunduse, mis sobis meie pulma värviga ning Heli omalt poolt pakkus meile erinevaid lõhna kooslusi, mille hulgast valisime selle õige ning selliselt Meie apelsini ja melissi lõhnaline PIDUPÄEVA MOKAMÄÄRE sündis"

Seebid erikujundusega
Hea Eurooplase seep
Leigri mudaseep
Leiger mudaseep
Pitsu poe seep õnnenööbiga
Hiiumaa käsitöö poodChaga seep
             
Lõhnaküünal Naiskodukaitse seep