Tootesari - MERI

Mererannas veedetud puhkuse järel olete kindlasti märganud, kui kenaks on muutunud teie nahk, kergemad nahaprobleemid on kadunud imeväel, seda on teinud suur võlur – meri.
Meri sisaldab kõiki väärtuslikke mineraale, mida meie keha heaks toimimiseks vajab. Kontsentreeritud kujul jäävad need mineraalid alles õigesti korjatud ja kuivatatud meresoolas.
Naturaalne meresool saadakse peamiselt merevee aurustumisel, päikese ja tuule abil. Korjatakse enamasti käsitsi. Kogutud sool pestakse, kuivatatakse ja jahvatatakse erineva suurusega kristallideks. Selline tehnoloogia võimaldab hoida alles bioloogiliselt aktiivsed ained.
Meresoola peetakse sooladest inimorganismile kõige kasulikumaks. Näiteks toidusoola saamiseks eemaldatakse meresoolast tööstusliku rafineerimise käigus 82 mikroelementi ning olulised makrotoitained. Ükski toidulisand ei suuda mineraalide rohkuselt loodusliku meresoolaga võistelda. Mineraalide koostise ning bioelektrooniliste omaduste tõttu aitab meresool taastada organismi happe/aluse tasakaalu, leevendab allergiaid ning aitab jagu saada nahahaigustest. Meresool aitab vere hüübimisel, reguleerib hormonaalset taset, lõdvestab lihaseid, rahustab närvisüsteemi, on suurepärane vahend stressi maandamiseks ning laeb energiaga.
Samuti on meresoolal kasulik efekt ja ravivad omadused nahale, ta ei kuivata nahka, seetõttu kasutatakse aktiivselt seda SPA-des raviprotseduuridel. Meresool elustab nahka, aitab kiiremini ravida nahaärritusi ja kahjustusi.  
Ideaalne vahend nahahoolduses on meresoola baasil kehakoorijad, mis sisaldavad kõiki merevee kasulikke ja ravivaid omadusi. Hõõrudes nahka enne duši alla minekut või saunas leiliruumis istudes meresoola kehakoorijaga, kiireneb naha vereringe, sool  tõmbab vedeliku naha alt rasvkudede vahelt välja. Väljuvad jääkained, taandub tselluliit, naharakud uuenevad. Peale meresoolaga koorimist loputatakse kergelt dušiga meresoola jäägid kehalt ja ei kasutata seepi.
TOOTED
  • Meresoola seep sinise saviga
  • Meresoola ihuhõõruja sinise saviga 150ml
  • Meremehe määre 10ml/35ml
  • Meremuda mask 50ml
Argaania õli mere sari s 1
Argaania õli 50ml
Lisa ostukorvi
13,30 €
Meresoola seep uus
Meresoola seep sinise saviga 
Lisa ostukorvi
4,80 €
Mere muda mask 1
Muda näomask 50g
Lisa ostukorvi
8,00 €