Viiruki õpituba

Käsitsi valmistatud viiruk on kui luud, mis pühib igapäeva energeetilise sodi ning puhastab kodu negatiivse energia kogumikest. 

Energeetiline puhastamine, nagu igapäeva koristamine, mitte ainult ei puhasta energiat vaid annab teatud immuunsuse. 

Kas sa teadsid, et viirukite suits eemaldab õhust kuni 94% protsenti kahjulikest bakteritest lausa kuni 24 tunniks?
Viirukite põletamist on kasutatud iidsetest aegadest tervendamise ning negatiivse emotsionaalse ja spirituaalse energia puhastamiseks. Ehkki paljud peavad ka tänapäeval viirukite põletamist eestkätt maagiliseks praktikaks, on mitmed teaduslikud uuringud tõestanud, et viirukite põletamisest on abi haiguste ennetamisel kui ka selle ajal.
Lisaks sellele, et viirukite põletamist kasutatakse spirituaalsetes praktikates, on sellel ka positiivne toime õhukvaliteedi osas tundlikele inimestele. Nimelt võib viirukite põletamine leevendada nende tervislikku seisundit, kes kannatavad astma, peavalude, kopsuprobleemide, hingamisteede haiguste ning köha ja külmetustehaiguste all.
Taimed eritavad suitsutades erinevaid lõhnu, mis mõjutavad ka meie meeli ja keskkonda erinevalt. Taimede põletamisel tekkiv suits muudab õhu ioonide koostist, seetõttu tajudki sageli peale viiruki põletamist, et õhk ruumis on justkui puhtam ning sul on ka endal kergem olla.

PS! Viirukisuitsuga saab suvel ka sääsed ja muud putukad eemale peletada, tuleb vaid sobiv eeterlik õli valida :)!


Kestvus: orienteeruvalt 1 tund.
Hind: 15.- € in. (8-12 osalejat).
Palume eelnevalt registreeruda. 
Info ja registreerimine: kasitoomaja@gmail.com