Hiiuihuhoolduse toodete kasutamine majutusasutuses? 

hiiuihuhoolduse toodete kohver Hõbekala majutuses

Vastused annavad Hiiumaa majutused Dagen Haus ja Hõbekala.

Dagen Haus`ja Hõbekala on oma klientidele kasutamiseks valinud meie tooted. 

Neid kohti muidugi teisigi, aga täna toome esile need kaks, meile endale kõige armsamat.

Uurisime neilt, kust tekkis idee, mis tooted said valitud ja mida kliendid on rääkinud 🙂.

Dagen Hausi vastused on andnud tegevjuht Kristine ja Hõbekala vastused perenaine Kätlin.

1. Kust tekkis idee võtta oma majutusse tooted Hiiuihuhoolduse valikust? Kas olite varem ise neid kasutada saanud?

Dagen Haus: Soov oli kasutada kvaliteetset toodet ja kasutada just kohalikku. Kohaliku toote kasutamine majutuses on tegelikult selline hea vastastikune kasu. Käteseep leidis tee majja umbes 4 aastat tagasi.

Hõbekala: Kohalikud ihuhooldustooted sobivad majutust ja saunateenust pakkuvasse ettevõttesse ja rikastavad meie teenust. Kui külalised saavad oma numbritoas pesta kadakalõhnalise seebiga, siis nende kliendikogemus paraneb. Nad on rõõmsad, et saavad osa hiiumaisest, hea emotsiooni, võimaluse seda kohapeal koju soetada, et veel hiljemgi Hiiumaad meenutada. Mina olin ikka proovinud ise tooteid, muidu ei tea ju, mis on hea :).

2. Mis tooteid Hiiuihuhoolduse valikust külalised teie juures kasutada saavad?

Dagen Haus: Algas kõik kadaka imelisest vedelseebistnüüd on ka lavendliga vannisool ja lavendiga dušigeel meil kõigil külalistel kasutada.

Hõbekala: Kadaka vedelseep on tubades, saunas on olnud leiliveekotikesed. Majja sisse astudes on kohe näha kohver Hiiuihuhooldustoodetega ja enne lahkumist, kui nad teevad check-out'i, jäävad nad tihti sinna uudishimulikult vaatama, nuusutama ja kaasa ostma.

3. Kas külalised on tagasisidet ka andnud toodetele?

Dagen Haus: Tagasiside on ajas olnud ainult suurepärane ja see on meid julgustanud ka teisi tooteid, lisaks käteseebile majja võtma, nagu vannisool ja dušigeel. Ja julgustab ka müüki võtma, kui hetk on õige. Kohaliku inimesena ei ole üksi seep või vannisool meie jaoks olulised, vaid ka tegijad selle taga. See, et tead kust toode tuleb, mis kvaliteedis ja mis hingega see on tehtud, see kannab.

Hõbekala: Jah, vedelseebi lõhnale ja mõjule on alati positiivne tagasiside garanteeritud. Hõbekala majutusest saab tooteid koju kaasa osta 🙂

Kui sul tekkis ka soov oma majutusse võtta meie tooteid, siis kirjuta kasitoomaja@gmail.com 

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Koolilõpukink
5 viisi, kuidas läheneda koolilõpukingitustele - nii koolilõpetajatele kui õpetajatele

Järgmine

Jaga seda artiklit