7 põhjust, miks astelpaju õli on nahale imehea!

Astelpaju õli
Astelpajuõli on tuntud oma mitmekülgsete omaduste poolest.
Siin on 7 peamist põhjust, miks astelpajuõli on nahale imehea:
  1. Rikkalikult antioksüdante: Astelpajuõli on rikkalikult antioksüdantide nagu C-vitamiin, E-vitamiin ja karotenoidid allikas. Need aitavad võidelda vabade radikaalidega, mis võivad põhjustada naharakkude kahjustusi ja enneaegset vananemist.

  2. Põletikuvastane toime: Astelpajuõlis leiduvad bioaktiivsed ühendid, nagu flavonoidid ja fütosteroolid, omavad põletikuvastast toimet, aidates leevendada nahapõletikke ja ärritusi.

  3. Niisutav ja pehmendav: Astelpajuõli on looduslikult niisutav ja pehmendav, aidates säilitada naha niiskustasakaalu ja parandada kuiva ning ketendavat nahka.

  4. Vitamiinirikas: See õli sisaldab mitmeid olulisi vitamiine, sealhulgas vitamiine A, C ja E, mis on olulised naha tervise ja nooruslikkuse säilitamiseks.

  5. UV-kaitse: Astelpajuõli võib pakkuda looduslikku kaitset päikesekiirguse kahjulike mõjude eest tänu oma võimele blokeerida mõningast UV-kiirgust.

  6. Akne vastu võitlemine: Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele võib astelpajuõli aidata võidelda aknega, vähendades põletikku ja bakterite levikut nahal.

  7. Antioksüdantide stimuleerimine: Astelpajuõli stimuleerib kehas antioksüdantide tootmist, mis omakorda aitab kaitsta nahka keskkonna kahjulike mõjude eest ning aeglustab vananemisprotsessi.

Astelpajuõli on nahale imehea tänu selle rikkalikule vitamiinide ja antioksüdantide sisaldusele, mis aitavad niisutada, taastada ja kaitsta nahka.

Astelpaju sarja tooted:
Mokamääre astelpaju tuubis
Astelpaju mokamääre tuubis
Lisa ostukorvi
4,70 €
Astelpaju kreem
Astelpaju käte-ja kehakreem
Lisa ostukorvi
13,00 €
Astelpaju õli
Astelpaju näoõli 50ml
Lisa ostukorvi
9,70 €
Astelpaju mokamääre
Astelpaju mokamääre 10g
Lisa ostukorvi
4,50 €
Astelpaju kehakoorija 1 large photoroom
Astelpaju ihuhõõruja 
Lisa ostukorvi
9,70 €
 gfx2192
Astelpaju seep
Lisa ostukorvi
4,80 €

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Hakkame sättima - EESTI VABARIIK 107

Järgmine

Kuidas elada üle külm ja pime aeg ja olla seejuures õnnelik?

Jaga seda artiklit