UUS! Lõhnaküünal JÕULUD

Sojavahast lõhnaküünal

Apelsin, kaneel, nelk.
Lõhnab nagu üks tõeline jõulutunne lõhnama peab.
Eeterlike õlidega lõhnastatud küünal.
  • Apelsin lisab loovust, meelekindlust ja annab hea tuju.
  • Kaneel on antiseptiline, parandab vereringet ja puhastab verd.
  • Nelgi õli avaldab desinfitseerivat toimet nahale.

155g
Põlemisaeg 30h ja rohkem veel.
Mis oleks jõuluootus ilma jõululõhnata, mis vaikselt mööda tuba hiilib? 100% looduslik sojavahast aroomiküünal pakatab lõhna lopsakalt.
Sellegipoolest ei mata toas õhku. See on suurepärane valik, mis aitab ka kõige ükskõiksemas hinges jõuluootust äratada. 


Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. Ärge põletage küünalt järjest üle 3-4 tunni. Enne järgmist põlemist lõigake tahti 0,5 cm pikkuseks. Asetage küünal kuumakindlale alusele, eemale põlema süttivatest esemetest. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel - klaas võib olla kuum. Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest. Vältige tuuletõmbust küünla juures. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelvalveta.
Lisa ostukorvi10 €
Tagasiside kliendilt:
"Lõhnaküünal METS – lihtsalt super! Tuba täitub lõhnaga kiiresti ja aroomi on täpselt paras kogus. EI ole liigset lõhnapilve, mis mataks. Samas teisest ruumist tulles on just selline hea meelitav hõng üleval. Minu arvates IMEHEA LÕHN. Paar külalist on juba samuti kiitnud lõhna ja küsinud, et kust sellist metsalõhna saab, et väga eriline. Põleb ilusti ühtlaselt. Järgisin ka soovitusi, et esimesel põletusel lasta vahal sulada kuni anuma servadeni ning kustutasin vajutades küünlatahi sulanud vahasse. Ei puhunud leeki, kuigi oli kiusatus. Tõepoolest küünlasse ei teki põlemisel auku, mis on väga tore ja paljude teiste küünalte puhul mind on häirinud. Teisi küünlaid veel põletanud ei ole, aga panin ühe (JÕULU) küünla lahtiselt riidekappi. No toimib ka kapilõhnastajana suurepäraselt. Ühe ööga on riidekapis uus ja hea lõhn sees. Kokkuvõtteks suurepärane toode juba esmase kasutuse põhjal ja soovitan julgelt kõigile." Säde
4 küünalt kingitus (3)
Lõhnade lummuses
Lisa ostukorvi
33,60 €
Kingitus lõhnaküünal kolm (2)
UUS! Küünlasõbra kingitus 
Lisa ostukorvi
25,20 €
KÜÜnal suitsusaun
Lõhnaküünal SUITSUSAUN
Lisa ostukorvi
10,00 €
Küünal lõõgastav
Lõhnaküünal LÕÕGASTAV
Lisa ostukorvi
10,00 €
Lõhnaküünal jõulud apelsin, kaneel, nelk (1)
Lõhnaküünal JÕULUD
Lisa ostukorvi
10,00 €
Lõhnaküünal mets
Lõhnaküünal METS
Lisa ostukorvi
10,00 €