Süvaniisutav muda näomask 100g

Looduslik süvaniisutav näomask, mis on valmistatud Käina Lahe naturaalsest ravimudast, milles on rikkalikult kasulikke naturaalseid bioelemente, aktiivseid orgaanilisi amino-, fulvo- ja humiinhappeid, antioksüdante, lipiide ning mineraalsoolasid.

Formuleeritud loodusliku magusamandli seemneõli, loodusliku makadaamia pähkliõli ja taimse glütseriiniga.

Eemaldab üleliigse rasu ja kahjulikud toksiinid, varustab naharakke vajalike toitainetega ja vähendab nahakihtide ja -kudede vahelist veekaotust. Soodustab happemantli tugevnemist, mis on naha väliskihis dehüdratsiooni vähendav õhuke kaitsebarjäär. Sobilik kuivale ja normaalsele nahatüübile.

KASUTAMINE : Kandke mask puhtale näole, vältides silmadele ja huulele sattumist. Hoidke nahal 8-10 minutit, kuid ärge laske maskil täielikult kuivada. Peske mask maha sooja veega. Hõlpsamaks maski pealekandmiseks ja eemaldamiseks on komplektis spetsiaalne maskipintsel ja masikinnas. NB! Maski koostises on mitmeid looduslikke aktiivaineid, mis aktiviseerivad mikrovereringet, mistõttu võib nahale tekkida lühiajaliselt punetust või kihelust. See on täiesti normaalne ja hea ning taandub lühikese aja jooksul.

INCI: Maris Limus (Oryaku Mud), Glycerin ( Vegetable ), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Butylene Glycol, Phenethyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Läbi müüdud