Komplekt külmetuse vastu

Haiguste ärahoidmiseks on oluline pesta käsi, no me soovitame selleks kindlasti Kadakast vedelseepi.
Kui sind kimbutab külmetus, tee endale kuum saun, tilguta leilivette teepuu eeterlikku õli, joo kuuma teed, lisa törts immuunsüsteemi toetavat leedrimarja siirupit.
Kui on juba täitsa külmetuse tunne siis soovitame panna jalad kuuma vee sisse ja puista Kadakast jalavannisoola sinepiga sisse, lisaks määri rinnale ja nohu korral nina alla külmetuse määret ning asu kõige olulisema juurde, puhka!

  • Kadakane vedelseep on ideaalne meeldiva kätepesu jaoks.
  • Taimetee  - kui sind kimbutab külmetus, tee endale kuuma teed, millesse kogutud väge täis taimed.
  • Leedrimarja siirup - must leedrimari on suurepäraseks glükosiid sambunigriini ja vitamiin C allikaks. Leedrimari sisaldab rikkalikult antioksüdante antotsüaniine ja flavonoide.  Rahvameditsiinis on läbi aegade leedrimarja siirupit kasutatud külmetuse, gripi, bronhiitide, kopsupõletiku korral.  Aitab kaasa immuunsüsteemi toetamisele, tugevdab keha kaitsevõimet.
  • Eeterlik õli teepuu – antiseptiline, puhastav, toniseeriv, bakterite, viiruste ja seente vastane, sobib külmetushaiguste korral ja kasutatakse paljude põletikuliste haiguste korral.
  • Jalavannisool sinepiga on hea siis kui haigusetunne tahab sisse pugeda, pane jalad kuumavee kaussi, puista peoga jalavannisoola ja naudi.
  • Külmetuse määre - köha, kurguvalu puhul peale määrida ja soojalt kinni katta. Haiguse kartuses määrida ninaalune, kurgu piirkond sisse, juua kuuma teed ja minna teki alla.

Tooted on pakitud tsellofani või läbipaistva kaanega karpi ja juures on kasutamise info.
Lisa ostukorvi
39,60 €