Maailma parimad Hiiumaa käsitööseebid
Nimeta neid käsitsivalmistatud seebiks või käsitööseebiks, taimseks seebiks või looduslikuks seebiks. Ükskõik kuidas sa neid kutsud, kõik on õige!
Seebid on tehtud taimsetest rasvadest ja õlidest. Need  mõjuvad nahale niisutavalt, noorendavalt, puhastavalt. Seebile värvi, struktuuri ja lõhna lisamiseks on kasutatud Hiiumaa päritolu lisandeid: ravimuda, mesi, männitõrv, kasetõrv, kadakamarjad ja 100 % puhtaid eeterlikke õlisid, millel on ka ravitoime. Pehme vahuga niisutavad käsitsi valmistatud seebid ei sisalda sünteetilisi lõhna- ja värviaineid ning sobivad igapäevaseks näo-, käte- ja kehapesuks.
Tootmismeetod: koostisained segatakse madalal temperatuuril, et mitte rikkuda nende kvaliteeti ja omadusi. Valmis seebid valatakse vormidesse. Seep taheneb 24 tundi, seejärel lõigatakse käsitsi. Seebid kuivavad loomulikult ning kõige lõpuks nad pakendatakse. Sellise tootmismeetodi käigus tekib loomulik glütseriin mis muudab seebi pehmeks, vahutavaks, rikkalikuks ja pehmendavaks, muutes ta sobivaks igale nahatüübile. Iga seep on valminud käsitööna, käsitsi lõigatud ja käsitsi pakitud.
 

Vedelseep, dušigeel, vahuseep

Hea seep heale inimesele

Hea seep heale inimesele M

Kadakaseep

Kadaka-tõrva seep

Kadaka-lavendli seep

Kadaka ja sidrunheina seep

Astelpaju seep

Meresoola seep sinise saviga

Saunaseep söega

Saunaseep meresoolaga

Saunaseep - METS

Odratolguse seep õllega

Kohvilähkri seep

Mudajunlase seep

Varatõusja seep

Tõrvakõplase seep

Jalaseep mündiga

Lossi seep

Jõuluseep

Pätakavallamehe seep

Seebikäkk