Maailma parimad Hiiumaa käsitööseebid
Nimeta neid käsitsivalmistatud seebiks või käsitööseebiks, taimseks seebiks või looduslikuks seebiks. Ükskõik kuidas sa neid kutsud, kõik on õige!
Seebid on tehtud taimsetest rasvadest ja õlidest. Need  mõjuvad nahale niisutavalt, noorendavalt, puhastavalt. Seebile värvi, struktuuri ja lõhna lisamiseks on kasutatud Hiiumaa päritolu lisandeid: ravimuda, mesi, männitõrv, kasetõrv, kadakamarjad ja 100 % puhtaid eeterlikke õlisid, millel on ka ravitoime. Pehme vahuga niisutavad käsitsi valmistatud seebid ei sisalda sünteetilisi lõhna- ja värviaineid ning sobivad igapäevaseks näo-, käte- ja kehapesuks.
Tootmismeetod: koostisained segatakse madalal temperatuuril, et mitte rikkuda nende kvaliteeti ja omadusi. Valmis seebid valatakse vormidesse. Seep taheneb 24 tundi, seejärel lõigatakse käsitsi. Seebid kuivavad loomulikult ning kõige lõpuks nad pakendatakse. Sellise tootmismeetodi käigus tekib loomulik glütseriin mis muudab seebi pehmeks, vahutavaks, rikkalikuks ja pehmendavaks, muutes ta sobivaks igale nahatüübile. Iga seep on valminud käsitööna, käsitsi lõigatud ja käsitsi pakitud.
 
Tähelepanu! 23. oktoober - 1. november tellitud kaubad postitame 2. novembril.

Hea seep heale inimesele M

Hea seep heale inimesele N

Kadakaseep

Astelpaju seep

Kadaka-tõrva seep

Kadaka-lavendli seep

Saunaseep söega

Saunaseep meresoolaga

Meremehe seep meresoolaga

Meresoola seep

Odratolguse seep õllega

Kohvilähkri seep

Mudajunlase seep

Varatõusja seep

Tõrvakõplase seep

Jalaseep mündiga

Kadaka vedelseep 250ml/500ml/1l

Lavendli ja kadaka vedelseep 250ml

Lossi seep

Jõuluseep

Pätakavallamehe seep

Seebikäkk