Lavendel eeterlik õli 10ml

Lavandula Latifolia

Lavendel on kõige mitmekülgsem eeterlik õli laiaulatuslike teraapiliste omadustega. Tema põhiline toime on neutraliseerimine, tasakaalustamine ja harmoniseerimine. Lavendel stimuleerib immuunsussüsteemi ja kaitseb keha infektsioonide eest, on valuvaigistav ja jahutav, väärtuslik igat liiki lihas-, liigese- ja artriidiliste valude puhul, soodustab naharakkude uuenemist.

Teda võib kasutada putukahammustuste ja vistrike määrimiseks. Lavendliõli määrimine meelekohtadele leevendab peavalu ja soodustab uinumist (paar tilka õli padjapüürile). Muudes valdkondades on lavendliõli kasutatud näiteks tammepuust mööbli poleerimiseks, putukate tõrjevahendina. 

Lavendel seguneb hästi enamike eeterlike õlidega nagu rosmariin, salvei, eukalüpt, roheline apelsin, mänd, seeder, patšhuli, nelk jt. 

Lisa ostukorvi
6 €
100% puhtad eeterlikud õlid sobivad kasutamiseks näiteks sauna leilivees, difuuseris, kodukoristuses, erinevates õlisegudes kehahoolduses ning aroomiteraapias.

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt. Hiiuihuhooldus.ee lehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning viited omaduste ja toimete kohta tulenevad ainult aroomiteraapiast ja rahvameditsiinist.  Müüja ei vastuta info õigsuse eest.